Vefat, ölüm, cenaze ilan metni ve ilan örnekleri.

 

VEFAT

13.04.1925 Bursa Doğumlu
-
NEJAT TEZELMAN’ı
merhum Tevfik Bey ve merhume Hacer Hanım'ın oğulları, Sabahat Tezelman'ın değerli hayat arkadaşı, Serdar-Deniz, Cem ve Burak-Bahar Tezelman'ın kıymetli babaları, Ayşe Didem Tezelman'ın Biricik dedesi Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 03.06.2008 Salı günü Ataköy 5. Kısım Camii’nde kılınacak öğle namazını takiben Zincirlikuyu Aile Kabristanında defnedilecektir.
AİLESİ

 

ACI KAYBIMIZ

Merhum General Dr. İhsan Lütfi ve Sevinç Vural’ın biricik kızları, Kadri Vural’ın sevgili ablası, Sevil ve Serdar Öktem’in vefakar anneleri, Ayşe ve Patrick’in kayınvalideleri, Yasemin, Leyla ve Deniz’in büyükanneleri ve oyun arkadaşları, Alper ve Timur’un halaları
(1946 - 2008)
FATMAGÜL VURAL
30.11.2008 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi Salı günü Fenerbahçe Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip Karacahmet Mezarlığı’nda defnedilecektir.
AİLESİ

 

VEFAT

Merhum Mehmet Nuri ve merhume Makbule Seber’in oğulları, Sevim Seber’in eşi, Uğur Aslan Seber’in babası, Selin Seber’in kayınpederi, Buğçe Ece Seber’in dedesi, Esin, Mehmet, Kudret, Oğuz Çavuşoğlu ile Serap, Serdar Tarakçıoğlu’nun enişteleri
Emekli Tümgeneral
B. KEMAL SEBER
Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 16 Ocak Cuma günü Selimiye Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip Çengelköy mezarlığına defnedilecektir.
AİLESİ

 

ACI KAYBIMIZ 

Sevgili patronumuz Mehmet Can Özbozdoğanlı’nın babası ve Sakine Özbozdoğanlı’nın çok sevgili eşi
TURAN ÖZBOZDOĞANLI’nın
vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
BÜRMAK & ELEKTROSER LTD. ŞTİ. PERSONELİ

 

VEFAT

Kıymetli büyüğümüz
Eski Ticaret Mahkemesi Başkanı
SAADETTİN KERİM GÖKAY
vefat etmiştir. Cenazesi 26 Kasım 2008 Çarşamba günü Sahra-i Cedit Camii’nden kaldırılıp aile kabristanına defnedilecektir.
GÖKAY, BUSCH, KANÇAL, YÜCEL AİLELERİ

 

VEFAT

Merhum Haydarpaşa Gar Müdürü Yaşar Güngör’ün eşi, Öztürk-Ferihan, Prof. Atilla-Prof. Günay ve merhum Ahmet Güngör’ün annesi, Pınar Burcu ve Cenk Güngör’ün babaannesi
MUAZZEZ GÜNGÖR
10.12.2008 Çarşamba günü vefat etmiştir. Merhume’nin cenazesi 12.12.2008 Cuma günü Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde (Altunizade) kılınacak Öğle namazından sonra Karacaahmet Aile Kabristanına defnedilecektir.
AİLESİ

 

ACI KAYBIMIZ

Saydığım ve sevdiğim, Büyüğüm, çok kıymetli patronum
Armatör
İRFAN CERRAHOĞLU
Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Acım büyüktür. Merhuma Tanrı’dan rahmet, tüm aile fertlerine ve arkadaşlarıma başsağlığı ve sabırlar dilerim. Hepimizin başı sağolsun.
BENGÜ TULUNAY

 

Cenaze ilanı vermek için gazeteyi seçmelisiniz.